Sıkça Sorulan Sorular

 • Düğün gününde kaç saat boyunca bizimle oluyorsunuz?

  Düğün çekimlerinde bütün günümü çiftime ayırıyorum. Çekimlerin başlangıç ve bitiş saatine koordinasyon toplantısında birlikte karar veriyoruz. Bazı çiftlerimin düğün günlerine kahvaltıda katıldığımı, bazı çiftlerimin düğününden ise after party'nin sonunda ayrıldığımı söyleyebilirim.

 • Düğün günü fazla zamanımız yok, üstelik poz vermeyi de çok sevmiyoruz. Bütün gün nasıl fotoğraf çektireceğiz?

  Sizi bütün gün fotoğraflıyorum, ama bunun için bana zaman ayırmanız ya da poz vermeniz gerektiğini düşünmeyin. O gün hiç fotoğrafınız çekilmiyor olsa her ne yapacaksanız, ben fotoğraf çekerken de aynısını yapacaksınız. Fotoğraflarınızı belgesel tarzda, poz verdirmeden çektiğimi unutmayın. O gün yaşayacağınız gerçek aktiviteleri, ve hissedeceğiniz gerçek duyguları fotoğraflayacağım. Siz planınızı sadece o günün keyfini çıkarmak üzerine yapın, ben de bu keyfi fotoğraflayayım.

 • Düğün klibi / kısa film tarzı çalışmanız var mı?

  Eğer kısa film dahil bir servis tercih ederseniz, videographer arkadaşım da gün boyu bizimle oluyor ve benimle aynı yaklaşımla video çekimini gerçekleştiriyor (Örnek kısa film çalışmalarımı blogumda ya da Vimeo sayfamda görebilirsiniz)

 • Düğün mekanımızın anlaşmalı bir fotoğrafçısı olması sizinle çalışmamıza engel olur mu?

  Mekanınızın fotoğrafçısı olması aslında iyi haber. Misafirlerinizin o gece basılı fotoğraf satın alma ihtiyacını karşılayacak bir ekibin olması, benim daha serbest çalışabilmem ve sizin istediğiniz fotoğrafları sağlamam için fırsat yaratıyor. Mekanların anlaşmalı fotoğrafçıları, aslında sizin değil, misafirlerinizin fotoğrafçısı olarak görev yapıyorlar. Ben de onlarla uyum içinde çalışabiliyorum.